АХД 2000 Ультра (Блакитний), 1 л

АХД 2000 Ультра (Блакитний), 1 л
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 753923339
 
 

Опис АХД 2000 Ультра (Блакитний), 1 л

АХД 2000 ультра (блакитний)

Виробник: ТОВ "Лізоформ Медикал" УкраїнаРідкий професійний готовий дезинфікуючий засіб, має помірний запах спирту. Для гігієнічної і хірургічної обробки шкіри рук медичного і обслуговуючого персоналу (дезинфекції), пацієнтів і клієнтів (антисептичною), донорів, для гігієнічної дезинфекції рук і шкіри в домашніх умовах (профілактика туберкульозу, гепатитів, бактерій, вірусів, грибків і інших мікроорганізмів), для стоматологів, перукарень, салонів краси, SPA- центрів, соляріїв, саун, лазень, масажних кабінетів, салонів тату. Доглядаючий комплекс захищає шкіру і руки від сухості і роздратування, зберігає еластичність і природний водно-жировий баланс шкіри. Дезинфікує шкіру за 30 секунд.Властивості

Засіб на основі етилового спирту-75%, містить комплекс догляду за шкірою: ефір кислоти полиожирной, молочна кислота, вода, блакитний барвник.

Має антимікробну активність відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (вкл. збудників внутрішньолікарняних інфекцій, мікробактерії туберкульозу, мультирезистентний стафілокок (MRSA), энтерогеморагическую кишкову паличку (Escherichia coli), синегнойную паличку (Ps.Aeruginosa), сальмонеллы і інші антибиотикорезистентные бактерії), вірусів (вкл. парентеральні вірусні гепатити B (HBV), C (HCV), вірус СНІД, папова-, адено-, полиома-, полио-, норо-, рота-, энтеро-, вакцинація віруси, коронавірусів включаючи SARS-CoV, SARS, віруси герпесу, ортомиксовирусы (включаючи віруси грипу, вірус "пташиного грипу" A (H5N1), вірус "свинячого грипу" A (H1N1) та ін. ), патогенних грибів (вкл. збудників кандидозу (у тому числі Candida albicans), дерматомікозів, трихофітій).

Засіб високоефективний проти транзиторної і резидентної мікрофлори, чим забезпечує якісну гігієнічну і хірургічну антисептику рук і шкіри. Засіб проявляє високоякісну дію у присутності білку, сироватки, крові.

Засіб забезпечує антиперспирантное дію, зменшує кількість вологи під рукавичками, що попереджає виділенню резидентної мікрофлори.

Засіб має пролонгованное антимікробна дія, впродовж 3-го годинника (у тому числі під рукавичками.

Засіб забезпечує знежирююче очищення шкіри, сприяє ефективному прилипанню хірургічної плівки.Об'єкти застосування :

Рекомендований для гігієнічної і хірургічної дезинфекції шкіри рук медичного і обслуговуючого персоналу лікувально-профілактичних закладів усіх профілів, для антисептичної обробки шкіри пацієнтів і клієнтів, для дезинфекції ліктьових згинів донорів, виробів медичного призначення, у тому числі інструментів, рукавичок і інших невеликих за розміром об'єктів, для гігієнічної дезинфекції рук і шкіри в домашній умові, для дезинфекція (санітарної обробки) шкірний покрив, обробка шкіра ніг з метою профілактики грибкових та ін. інфекцій, для гігієнічної дезинфекції і деконтамінації рук персоналу різних сфер діяльності.

Для дезинфекції шкіри рук персоналу об'єктів житлово-комунального обслуговування (перукарень, салонів краси, SPA- центрів, манікюрних, педикюру, масажних кабінетів, косметологічних клінік, салонів, соляріїв, лазень, саун та ін.).

Для дезинфекції шкіри рук персоналу харчової промисловості (пекарні, кондитерські фабрики, молокозаводи, м'ясопереробні заводи, по виробництву пива, безалкогольних напоїв, мінеральних вод і тому подібне), парфюмерно-косметичної, фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної промисловості; закладів ресторанного господарства і торгівлі (їдальні, ресторани, кафе, ресторани швидкого харчування, магазини, супермаркети, ринки і тому подібне).

Для дезинфекції шкіри рук персоналу і дітей дитячих дошкільних, учбових установ, аптек, банків.Режими використання :

Гігієнічна дезинфекція шкіри :

На сухі руки нанести 3 мл засобу і втирати 30 секунд.

Хірургічна дезинфекція шкіри :

На вимиті сухі руки і передпліччя за допомогою ліктьового дозатора нанести 2 порціями 10 мл засобу, втирати 1,5 хвилин по техніці хірургічної обробки рук, підтримуючи шкіру зволоженою засобом упродовж усіх етапів обробки.

Швидка дезинфекція поверхонь :

Проводиться методом протирання або зрошування з розпилювача об'єктів засобом, підтримуючи поверхню (виріб, інструмент і тому подібне) вологим упродовж 15 секунд. Норма засобу не повинна перевищувати 50 мл/м2. Після завершення часу експозиції засобу змивати його не треба.Фасовка: флакон 250 мл з розпилювачем, 500 мл і 1000 мл з дозатором.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити дезінфікуючі засоби, розчини для дезінфекції, антисептики для шкіри
(основний офіс)

04136, Україна, Київська, Київ, метро Академмістечко, будинок 1

Питання і відповіді

Де купити антисептики і дезінфікуючі засоби?

15 травня 2019 в 17:10 відповідей: 1

Дезінфікуючі засоби та антисептики служать для боротьби з мікробами, які наявні скрізь. Їх використовують для боротьби і знищення мікроорганізмів на т…

 
 

Де купити перекис водню?

15 травня 2019 в 16:55 відповідей: 1

Перекис водню – це безбарвна, злегка в'язка рідина, яка є сильним окислювачем та енергійно вступає у реакції з багатьма речовинами. Має антибактеріальну…

 
 

Як обрати найкращий дезінфікуючий засіб?

04 грудня 2018 в 17:12 відповідей: 1

Наша компанія пропонує вам придбати найкращий дезінфікуючий засіб за доступною ціною. Наші засоби якнайкраще справляються із будь-якими забрудненнями…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create