Полідез 1л
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 242730940
 
 

Опис Полідез 1л

Засіб Полідез призначено для дезинфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного і харчового устаткування, жорстких меблів, посуду, білизни, предметів відходу за хворими, іграшок, інвентаря, тари, трубопроводів і інших різних предметів і об'єктів при інфекціях бактерійної, вірусної і грибкової етіології в лікувально-профілактичних, дитячих установах, на комунальному об'єкті, підприємство харчовий промисловість і громадське харчування, залізничний транспорт метрополітені, а також в установах різного профілю.
Склад:

стабілізований перекис водню і алкилдиметилбензиламмоний хлорид, поверхнево-активні речовини, комплексообразователи, вода.

Сфера застосування дезсредства Полідез

Дезинфекція технологічного устаткування, трубопроводів, інвентаря, тари, різних предметів і поверхонь на підприємствах різного профілю :


медичні і лікувально-профілактичні установи;
дитячі установи;
підприємства харчового профілю, у тому числі: молочній промисловості, м'ясній промисловості, хлібопекарській і кондитерській промисловості, пищеблоки і підприємства громадського харчування;
птахофабрики і тваринницькі ферми;
вокзали і залізничний транспорт;
метрополітен і інші види транспорту;
лазні, басейни;
готелі і бізнес-центри;
установи.


Особливості застосування


є високоефективним універсальним дезинфікуючим засобом;
працює в м'якій і в жорсткій воді;
не має алергічної дії;
усуває сторонні запахи і не залишає запаху самого засобу;
економічний;
не містить хлору.
Засобом "Полідез" є опалесцентную рідина з жовтуватим відтінком або з кольором барвника, без запаху або із запахом ароматизатора. Допускається випадання осаду, який не впливає на дезинфікуючі властивості засобу. Змішується з водою у будь-якому співвідношенні.

Робочі розчини засобу проявляють миючі властивості, що дезодорують, видаляють механічні, білкові, жирові забруднення, залишки крові, лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів і порожнин виробів медичного призначення.

Дезинфецирующее засіб "Полідез" володіє бактерицидним (включаючи збудників туберкульозу), вирулицидными (включаючи віруси гепатиту, ВІЛ) і фунгіцидними властивостями (включаючи дерматофіти і плісневі гриби); високоактивний проти асоціацій збудників внутрішньолікарняних інфекцій. Проявляє миючі властивості.

Засіб "Полідез" і його робочі розчини не роблять корозійного і іншої ушкоджуючої дії на матеріали об'єктів обробки-метали, полімери, скло, гуму, дерево, кахель, фаянс і тому подібне; поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбним, гальванічним, полімерним та ін. покриттям; не знебарвлюють і не зменшують міцність тканин; не фіксують білкові забруднення на поверхні об'єктів обробки, добре змиваються, не залишають нальоту. Засіб зберігає свої властивості після замерзання і розморожування. Дезинфекцію проводять розчинами засобу способами протирання, замочування, занурення, зрошування, розпиляло. 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити дезінфікуючі засоби, розчини для дезінфекції, антисептики для шкіри
(основний офіс)

04136, Україна, Київська, Київ, метро Академмістечко, будинок 1

Питання і відповіді

Де купити антисептики і дезінфікуючі засоби?

15 травня 2019 в 17:10 відповідей: 1

Дезінфікуючі засоби та антисептики служать для боротьби з мікробами, які наявні скрізь. Їх використовують для боротьби і знищення мікроорганізмів на т…

 
 

Де купити перекис водню?

15 травня 2019 в 16:55 відповідей: 1

Перекис водню – це безбарвна, злегка в'язка рідина, яка є сильним окислювачем та енергійно вступає у реакції з багатьма речовинами. Має антибактеріальну…

 
 

Як обрати найкращий дезінфікуючий засіб?

04 грудня 2018 в 17:12 відповідей: 1

Наша компанія пропонує вам придбати найкращий дезінфікуючий засіб за доступною ціною. Наші засоби якнайкраще справляються із будь-якими забрудненнями…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create