Жавель-Клейд
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M2492201
 
 

Опис Жавель-Клейд

Жавель - Клейд - дезінфікуючий засіб, для поточної та заключної дезінфекції.

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас %: натрієва сіль дихлоризоціанурової кислоти 80,0-82,0 (діючі речовини); адипінова кислота 10,0; карбонат натрію 10,0 (допоміжні речовини). Допоміжні речовини зв'язують і стабілізують діючу речовину, піднімають її атимікробну дію, забезпечують високу розчинність засобу, пом'якшують воду і знижують фіксуючу і корозійну активність хлору.

Засіб Жавель - Клейд призначений для:
1 . поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, лікувально -профілактичних та епіцентрах інфекційних захворювань та ін.
2 . проведення дезінфекції у дитячих закладах при заключній дезінфекції
3 . профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я та лікувально -профілактичних закладах, на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно -косметичної, харчової промисловості, в аптечних закладах, дитячих закладах, освітньо -, виховних закладах різних видів акредитації та інш.
4 . обробки об'єктів з метою зниження і попередження появи цвілі.

Спектр антимікробної дії:
Засіб Жавель - Клейд виявляє антимікробні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи збудників туберкульозу, псевдотуберкульозу, дизентерію, холеру, інші коліти, ентерити, гастроентерити, чревной тиф, паратифи, інші сальмонельози, кишкові Ерсініоз, дифтерію, скарлатину, коклюш, менінгококової інфекції, інфекції синьогнійної палички тощо), віруси (включаючи вірусні гепатити, СНІД- інфекцію, грип, Avian influenza, SARS, парагрип, аденовірусні, ентеровірусні, коронавірусні, респіраторно - синцитіальні, риновірусні, ротавірусні, хантавірусні інфекції тощо), грибів роду Candida патогенних дерматофіти, цвілевих грибі, а також ефективний у знищенні та попередженні появи цвілі.

Токсичність та безпечність засобу:
Засіб Жавель - Клейд за параметрами гострої токсичної дії згідно з ГОСТ 12.1.007-76 належить до III класу помірно небезпечних речовин при веденні в шлунок лабораторних тварин і до IV класу мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру. В умовах інгаляційної дії у вигляді документів належить до IV класу мало небезпечних речовин за ступенів легкості. Засіб не має сенсібілізуючої дії, кумулятивні властивості не виражені.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Купити дезінфікуючі засоби, розчини для дезінфекції, антисептики для шкіри
(основний офіс)

04136, Україна, Київська, Київ, метро Академмістечко, будинок 1
  • +38 (044) 332-02-XX

Питання і відповіді

Де купити антисептики і дезінфікуючі засоби?

15 травня 2019 в 17:10 відповідей: 1

Дезінфікуючі засоби та антисептики служать для боротьби з мікробами, які наявні скрізь. Їх використовують для боротьби і знищення мікроорганізмів на т…

 
 

Де купити перекис водню?

15 травня 2019 в 16:55 відповідей: 1

Перекис водню – це безбарвна, злегка в'язка рідина, яка є сильним окислювачем та енергійно вступає у реакції з багатьма речовинами. Має антибактеріальну…

 
 

Як обрати найкращий дезінфікуючий засіб?

04 грудня 2018 в 17:12 відповідей: 1

Наша компанія пропонує вам придбати найкращий дезінфікуючий засіб за доступною ціною. Наші засоби якнайкраще справляються із будь-якими забрудненнями…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create