Екобріз антисептик та інші засоби для дезінфекції рук

За день ми контактуємо з сотнями предметів. Досить велика частина бактерій потрапляє в людський організм через руки, але з цим нічого не вдієш, адже варто розуміти, що уникнути контакту з деякими речами, як-от клавіатурою телефону чи ручками на дверях, практично неможливо. Саме тому важливо час від часу обробляти руки. За допомогою чого?

Сучасна промисловість пропонує широкий асортимент різноманітних антисептиків – засобів для обробки рук, основаних на застосуванні хімічних реагентів, які призначені для знищення мікроорганізмів. Серед всіх антисептиків важливо правильно вибрати найбільш придатні засоби для ефективної обробки рук.

Найвідомішим антисептиком є мило. Проте його застосування має як переваги, так і недоліки. Серед плюсів – якісне знищення бактерій та мікроорганімів. З мінусів – мило водночас знищує і ліпідний шар шкіри, чим робить її вразливішою до пошкоджень. Крім того, для очищення милом потрібна велика кількість води.

Також можна використовувати антисептичні засоби у формі гелю чи вологих серветок. До переваг цих засобів можна віднести високу ефективність засобу через активну речовину – етиловий спирт. Такі засоби не потребують змивання водою та є досить практичними для подорожей та щоденного використання.

Одним з таких же засобів є антисептик у вигляді спрею. Під час гігієнічної обробки рук антисептик не вбирається та не проникає в організм, може довго зберігатись та практично не має побічних ефектів. Весь процес обробки рук за допомогою антисептика займає 20-30 секунд та має досить просту схему застосування: достатньо лише просто нанести антисептик на шкіру та розподілити його по поверхні шкіри. Варто дати засобу можливість висохнути прямо на шкірі, змивати препарат не потрібно.

Сфера застосування є досить широкою, можна використовувати як для власного користування, так і в процесі медичних маніпуляцій. Завдяки компактному розміру антисептик поміститься навіть у найменшу сумочку. Він не займе багато місця у подорожі, в салонах краси, навчальних закладах тощо.

Є багато видів антисептиків. Одним із них є екобріз антисептик. Придбати цей засіб Ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо сучасні, високоефективні та екологічно безпечні дезінфікуючі засоби для використання у різних сферах. У нас широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у каталозі. Гарантуємо мінімальний термін обробки замовлень. Доставка здійснюється в будь-яку точку України зручним для клієнта способом. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!