Дезінфікуючі розчини та їх переваги

Стерилізація інструментів є одним із ключових моментів популярності Вашого салону краси, стоматології або іншої установи, яка пропонує свої послуги. Навряд чи хтось з нас може уявити майстра манікюру, який не стерилізує інструменти і використовує їх повторно для наступної клієнтки, або стоматолога, якого зовсім не хвилює питання дезінфекції інструментів. Ретельна обробка інструментарію, обладнання і навіть поверхні меблів може вберегти клієнтів від зараження різними інфекційними захворюваннями крові, гепатиту, СНІДу і грибкових захворювань. Якщо раніше дезінфекції не приділяли належної уваги, то сьогодні важливо, щоб кожен майстер міг довести, що його інструменти стерилізуються. Розберемося детальніше, що ж таке стерилізація.

Стерилізація – це процес, який передбачає знищення в об'єкті стерилізації мікроорганізмів, які мають здатність розповсюджуватись. Підприємства використовують різні методи стерилізації, але одна річ залишається незмінною – це популярність дезінфікуючих засобів.

Дезінфікуючі розчини мають ряд переваг, а саме:

- широкий спектр антимікробної дії: бактерицидна, туберкулоцидна, віруліцидна та фунгіцидна;

- безпечність для користувачів та навколишнього середовища, засіб не містить токсичних, летких і екологічно неблагополучних компонентів;

- економність та можливість багаторазового використання (термін придатності таких розчинів – 14 днів);

- різноманіття можливих методів застосування (протирання, зрошення, занурення тощо);

- завдяки наявності у складі антикорозійних добавок дезінфікуючі засоби не пошкоджують об'єкти обробки;

- швидкість.

Якщо Ви шукаєте, де придбати дезінфікуючі розчини, то Ви потрапили на правильний сайт! Наша компанія реалізує широкий асортимент сучасних, високоефективних і екологічно безпечних дезінфікуючих засобів для використання в установах різного призначення. Детальніше ознайомитись з продукцією Ви можете в каталозі.

Ми віримо, що разом з нашими товарами стерилізація стане доступнішою, адже саме у нас найоптимальніші ціни на всьому українському ринку. Нашою метою є щасливий клієнт та задоволення його потреб. Ми пропонуємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару та умов оплати. Доставка здійснюється в будь-яку точку України зручним для клієнта способом.

Не шукайте альтернатив. У нас найкращі дезінфікуючі засоби з-поміж усіх компаній на українському ринку. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!