Дезінфікуючі розчини – їх особливості

Перед тим як обрати той чи інший дезінфікуючий засіб, потрібно визначитися, для яких поверхонь ви збираєтеся його використовувати. Дезінфекцію здійснюють з метою зменшити кількість бактерій та знезаразити певну поверхню. Найчастіше дезінфекцію проводять лікувальні, косметологічні організації, проте і в побутових цілях також.

Основними компонентами у складі дезінфікуючих засобів є такі речовини: похідні з хлору, пероксид водню, амонієві сполуки, колоїдне срібло та інші. Саме діюча речовина допомагає позбутися різноманітних мікроорганізмів та знезаразити необхідну поверхню. Відповідно, за діючою речовиною дезінфікуючі розчини поділяються на такі групи:

- галогеновмісні препарати;
- спиртовмісні засоби;
- поверхнево-активні речовини;
- феноли;
- окисники;
- препарати на основі альдегідів.

Галогеновмісні засоби виготовлені на основі таких діючих речовин, як хлор, йод та бром. Серед них найбільшої популярності набули засоби на основі хлору, оскільки вони є найбільш економічно вигідними. Засоби мають виражену бактерицидну дію, зокрема, ефективні у боротьбі з різними вірусами.

Спиртовмісні засоби є надзвичайно ефективними, оскільки містять у своєму складі одно- та багатоатомні спирти. Зокрема, найбільш ефективними є засоби, які виготовлені на основі 70 % спирту. Проте використання таких засобів є доволі небезпечним, оскільки вони належать до 3-4 класу небезпеки. Основними перевагами є великий спектр дії, а також те, що вони не залишають ніяких плям, а недоліками – легка займистість та велика швидкість випаровування.

Дезінфікуючі препарати на основі іонів срібла є надзвичайно ефективними, оскільки відсутні випаровування, що є безпечним та не шкодить людям. Крім того, це найсильніший природний антисептичний засіб, який здатен знищити найбільшу кількість бактерій та вірусів.

Проте під час здійснення вибору потрібно бути уважним до найменших дрібниць, оскільки саме від цього буде залежати, наскільки ефективно засоби будуть справлятися зі знезараженням та чи є вони безпечними для оточення. При виборі дезінфікуючих засобів не варто довіряти усім рекламним пропозиціям, оскільки невідомо, що використано як основу засобу і чи є це безпечним для людини.

Дезінфікуючі розчини ви маєте можливість купити у нашому інтернет-магазині. У нас ви зможете обрати тільки найкращі засоби, які виготовлено відповідно до чинних вимог та стандартів. Для нас важливий кожен клієнт, тому ми намагаємось оперативно опрацьовувати ваші замовлення. Приймаємо замовлення по всій території України та здійснюємо доставку зручними для вас перевізниками.