Засоби для дезінфекції інструментів - секрет успішного іміджу перукарні

Ви думаєте, засоби для дезінфекції інструментів використовуються тільки в медичних установах? А чи замислювалися ви над тим, що небезпека заразитися вірусними та інфекційними захворюваннями підстерігає нас всюди, в тому числі в перукарнях, де кожен з нас буває досить часто?

Давайте розглянемо ситуацію з безпеки відвідування перукарні, педікюрного або манікюрного салону з точки зору клієнта і майстра. Клієнта насамперед цікавить власна безпека, він хоче бути впевненим у тому, що не «підхопить» інфекційне чи грибкове захворювання, не кажучи вже про страшні захворювання, як гепатит або СНІД.

Через брудні інструменти може заразитися і майстер. Але якщо його цікавить не здоров'я клієнта, а тільки прибуток, то і тут можна знайти мотивацію для дезінфекції ножиць та гребінців - у майстра, який має кілька наборів інструментів, постійно їх обробляє спеціальними засобами, набагато більше клієнтів, ніж у колеги, який нехтує дезінфекцією. А відповідно, і прибуток більший. Дезінфекція інструментів сприяє підвищенню престижу салону, збільшенню кількості клієнтів.

Гребінці, затискачі, бігуді, щітки, ножиці для стрижки волосся, шапочки для мелірування, пилочки, кусачки, ножички для манікюру і педикюру - на всіх інструментах накопичуються бактерії, які з легкістю можуть потрапити на волосся і шкіру будь-якої людини.

Всі інструменти необхідно не тільки мити в проточній воді після кожного використання, очищати щіткою від видимих забруднень, а й проводити дезінфекцію, занурюючи в розчин або розпилюючи дезінфектор по поверхні інструменту. В ідеалі, крім дезінфекції, всі предмети потрібно стерилізувати. Але скажемо відверто - це проводиться лише в деяких салонах. І якщо до забезпечення всіх звичайних перукарень стерилізаторами ще далеко, то про якісні препарати для дезінфекції вони просто зобов'язані подбати!

Які ж засоби для дезінфекції інструментів ми можемо порекомендувати? У нашому інтернет-магазині є багато відповідних для цього дезінфекторів та дезрозчинів. Зверніть увагу на засоби Екобриз спрей і Бациллол АФ. У продажу є дезінфектор Екобриз спрей об'ємом 0,75 л, 1 л , 5 л і Бациллол АФ об'ємом 50 мл, 500 мл, 1 л, 5 л; є індивідуальні серветки Бациллол в упаковках по 100 шт.

Бациллол АФ використовується для миттєвої дезінфекції різних поверхонь. Засіб знищує різні бактерії (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруси (включаючи збудники гепатитів та СНІДу), грибки Сandida. Для використання в умовах перукарень це засіб просто ідеальний!

І на закінчення...

Дбайте про позитивний імідж вашої перукарні чи салону краси. Створюйте безпечні умови для обслуговування клієнтів. Працюйте тільки продезінфікованими інструментами. Купуйте якісні засоби для дезінфекції в нашому інтернет-магазині! Замовити деззасіб Бациллол АФ можна тут.