Чистота - запорука здоров'я або Вибираємо дезінфікуючі засоби правильно

У громадських місцях, таких як, наприклад, кафе, медичні установи, громадський транспорт та інші місця, де за день перебуває багато людей, накопичується величезна кількість різноманітних мікроорганізмів, які негативно впливають на наше з Вами здоров'я. Дезінфекція - єдиний спосіб уберегти себе від проблем у майбутньому.

Сучасний ринок пропонує велику кількість ефективних дезінфекційних засобів як універсальних, так і спеціалізованих: для очищення підлоги, меблів, обладнання, одягу. Але купити підходящий засіб не так вже просто, як може здатися на перший погляд. Крім того, що засоби мають чудово виконувати свої прямі функції, тобто очистку і дезінфекцію, вони ще й повинні бути дозволеними в установленому порядку для використання на території України. Врахувати всі особливості і купити правильні препарати буває досить не просто.

З нами виконати запит «купити дезінфікуючі засоби» стає простіше. Ми пропонуємо величезну кількість ефективних і безпечних засобів. Наші препарати успішно складають конкуренцію на ринку за параметром «ціна-якість», а за економічністю їм практично немає рівних.

Нашу продукцію закуповують установи та підприємства для дезінфекції та стерилізації в стоматології, в лікарнях, на об'єктах курортно-санаторного типу, у сфері громадського харчування, на об'єктах торгівлі продуктами харчування, на складах і у виробничих приміщеннях підприємств легкої промисловості, на залізниці і для автотранспорту.

Ми пропонуємо професійні розчини для дезінфекції поверхонь і медичних інструментів. 

На сьогоднішній день в нашому каталозі присутні дезінфікуючі засоби:

- для очищення і дезинфекції медичного обладнання;

- для дезинфекції підлоги та стін в приміщеннях;

- для обробки робочих поверхонь, інструментів, обладнання;

- для дезинфекції транспортного обладнання.

Ми також пропонуємо покупцям оптові та роздрібні поставки медичних дезінфікуючих засобів. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок.

Більш докладно з каталогом дезінфікуючих засобів компанії ви можете ознайомитися тут. Ми приймаємо замовлення зі всієї України: Київ, Харків, Львів, Полтава та інші міста. Комфортна доставка вітчизняними перевізниками гарантована. Отримати професійну консультацію фахівця ви можете за контактними номерами телефонів. Телефонуйте.